Хіт продажу

Ялинкова іграшка "Годинник з шишками"
298 ₴
- В наличии
- Код: Ф-Р044
+380 (63) 401-22-10
- +380 (97) 424-39-65
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ялинкова іграшка "Годинник з шишками"
Скляна ялинкова іграшка Годинники з шишками та зозулею прикрасять, вашу ялинку та подарують казковий та новорічний настрій.
Матеріал Скло.
Виробництво Україна
Ручна робота (розпис)
Розміри
Висота 15см
Ширина 5.5см
Діаметр 3см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 15 см |
| Длина | 15 см |
| Дополнительные элементы декора | Блестящий глиттер |
| Диаметр | 3 см |
| Цвет | Золотистый |
| Материал | Стекло |
| Тип | Игрушки на елку |
| Ширина | 5.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 298 ₴




