Новинка

Новорічна карусель "Казкове містечко"
1 889 ₴
- В наличии
- Код: 6016-032
+380 (63) 401-22-10
- +380 (97) 424-39-65
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Новорічна карусель "Казкове містечко"
Новорічна карусель - це чарівна іграшка, яка оживає завдяки чарівному механізму. На ній розміщені мініатюрні будинки, люди та багато зимових деталей. Карусель обертається, іграшкові фігурки на ній рухаються, створюючи відчуття руху та магії. Карусель сяє затишними святковими ліхтариками та лунає новорічна музика. Новорічна карусель - це не лише розважальний аксесуар, але і символ свята, який може зачарувати як дітей, так і дорослих, переносячи кожного у світ казки та Різдва. У комплекті USB-дріт. Працює від 3 АА батарейок.
- Ширина, см16
- Довжина, см16
- Висота, см15,5
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elisey |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 15.5 см |
| Длина | 16 см |
| Дополнительные элементы декора | Блестящий глиттер |
| Цвет | Голубой |
| Материал | Полистоун |
| Тип | Новогодняя инсталляция |
| Ширина | 16 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 889 ₴







