Новорічна карусель "Казкова карусель"
Новорічна карусель - це чарівна іграшка, яка оживає завдяки заводному механізму. Карусель обертається та лунає атмосферна музика. Новорічна карусель - це не лише розважальний аксесуар, але і символ свята, який може зачарувати як дітей, так і дорослих, переносячи кожного у світ казки та Різдва.
- Ширина, см12
- Довжина, см12
- Висота, см16,5
- МатеріалПолістоун
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 16.5 см |
| Длина | 12 см |
| Дополнительные элементы декора | Блестящий глиттер |
| Цвет | Серебристый |
| Материал | Полистоун |
| Тип | Новогодняя инсталляция |
| Ширина | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 175 ₴



