Сніжна куля "Новорічне диво"
Снігова куля - це чарівний новорічний атрибут, який додає атмосфери свята і дива будь-якому інтер'єру. Чарівні сніжинки з атмосферною музикою дарують відчуття радості та очарування свята. Це чарівний тематичний декор та прекрасний подарунок для дітей, близьких, завдяки якому кожний відчує дивовижні емоції! Завдяки надійній упаковці, Ви можете бути впевненими у збереженні під час транспортування. Працює від 3 АА батарейок.
- Ширина, см14
- Довжина, см15,5
- Висота, см18
- МатеріалПолістоун
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 18 см |
| Длина | 15.5 см |
| Дополнительные элементы декора | Блестящий глиттер |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Полистоун |
| Тип | Новогодняя инсталляция |
| Ширина | 14 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 289 ₴




