Сніжна куля "Черевик з подарунками"
Заводна снігова куля - це чарівний новорічний атрибут, який додає атмосфери свята і дива будь-якому інтер'єру. Чарівні сніжинки з атмосферною музикою дарують відчуття радості та очарування свята. Це чарівний тематичний декор та прекрасний подарунок для дітей, близьких, завдяки якому кожний відчує дивовижні емоції! Завдяки надійній упаковці, Ви можете бути впевненими у збереженні під час транспортування.
- Ширина, см9,5
- Довжина, см13
- Висота, см16,5
- МатеріалПолістоун
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 16.5 см |
| Длина | 13 см |
| Цвет | Красный |
| Материал | Стекло |
| Тип | Новогодняя инсталляция |
| Ширина | 9.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 975 ₴




