Сніжна куля "Святковий черевик"
Заводна снігова куля - це чарівний новорічний атрибут, який додає атмосфери свята і дива будь-якому інтер'єру. Чарівні сніжинки з атмосферною музикою дарують відчуття радості та очарування свята. Це чарівний тематичний декор та прекрасний подарунок для дітей, близьких, завдяки якому кожний відчує дивовижні емоції! Завдяки надійній упаковці, Ви можете бути впевненими у збереженні під час транспортування.
- Ширина, см9,5
- Довжина, см14,5
- Висота, см17
- МатеріалПолістоун
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 17 см |
| Длина | 14.5 см |
| Дополнительные элементы декора | Блестящий глиттер |
| Цвет | Красный |
| Тип | Новогодняя инсталляция |
| Ширина | 9.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 975 ₴




