Панно на стіне срібне "Герб УкраЇни"
Декоративне панно герб України на стіну, цікавий подарунок та неймовірно красивий та патріотичний декор.
Бажаєте здивувати рідних, друзів, знайомих подарунком чи доповнити дизайн Вашої кімнати, тоді срібний герб України саме для Вас!
Виготовлений із міді — гальванічним способом, з подальшим нанесенням срібла та позолоти, а також холодної емалі, поверхня яких розкрита спеціальним лаком, унаслідок чого срібло не чорниме, а позолота не блякне. Кіот і багет панно, виготовлений із натурального дерева — вільха.
Розміри 26х22см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид картины | Панно |
| Высота картины | 26 см |
| Материал рамы | Дерево |
| Язык | Английский |
| Ориентация | Вертикальная |
| Оформление | В раме со стеклом |
| Поверхность | Глянцевая |
| Покрытие защитным лаком | Да |
| Состояние | Новое |
| Техника | Авторская |
| Тип картины | Оригинал |
| Формат | A4 |
| Ширина картины | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Настенный |
| Длина | 26 см |
| Материал | Металл |
| Тематика | Государственная |
| Тип | Герб |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 22 |
Информация для заказа
- Цена: 4 500 ₴


