
Ніж мисливський з гравіюванням, 40Х13 сталь, рукоять граб, ножни шкіряні
2 200 ₴
- В наличии
- Код: k76
+380 (63) 401-22-10
- +380 (97) 424-39-65
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж "Класичний №2"
Стильний мисливський ніж з гравірованим клинком із нержавіючої сталі 40Х13. Рукоять виконана з дерева (граб), латунне лиття, у комплекті йдуть ножни з натуральної шкіри. Не є холодною зброєю.
Характеристики:
📏 Загальна довжина: 270 мм
🔪 Клинок: 145 × 32 × 2,4 мм
⚙️ Матеріал клинка: нержавіюча сталь 40Х13
🌳 Матеріал рукояті: дерево граб
🟡 Лиття: латунь
🧳 Ножни: натуральна шкіра
🎁 Додатково: можливе індивідуальне гравіювання, подарунковий кейс
Особливості:
Вишукана декоративна гравіровка на клинку
Ергономічна дерев’яна рукоять
Надійний у використанні, стійкий до корозії
Ідеальний подарунок мисливцю, туристу або колекціонеру
Важливо:
Всі ножі не є холодною зброєю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Длина ножа | 270 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | 40Х13 |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Материал чехла | Кожа |
| Поверхность | Глянцевая |
| Назначение | Охота |
| Состояние | Новое |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 32 мм |
| Ширина лезвия | 2.4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 200 ₴



