Нож ручной работы Финка Волк
Матеріал рукояті - дерево граб
Матеріал лиття - латунь
Матеріал леза - нержавіюча сталь марки 95х18
Загальна довжина ножа - 275 мм
Розмір клинка - 150*27*2,4
Ножни в комплекті - натуральна шкіра
Всі наші ножі не являються холодною зброєю.
Ніж можливо додатково укомплектувати подарунковим кейсом.
Під замовлення робимо індивідуальне гравіювання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Длина ножа | 275 мм |
| Длина рукоятки | 150 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | 95Х18 |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Материал чехла | Кожа |
| Поверхность | Глянцевая |
| Состояние | Новое |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 27 мм |
| Ширина лезвия | 2.4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 099 ₴







