
Підвісний декор "Відьма" 30 см (помаранчевий) – прикраса для Хелловіна
149 ₴
- В наличии
- Код: HAL-6259
+380 (63) 401-22-10
- +380 (97) 424-39-65
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підвісний декор "Відьма" 30 см (помаранчевий) – прикраса для Хелловіна
Підвісний декор "Відьма" – яскрава святкова прикраса для створення моторошної та водночас веселою атмосфери на Хелловін. Фігурка у вигляді відьми розміром 30 см виконана в помаранчевому кольорі, легко підвішується до стелі, дверей чи вікна. Ідеально підходить для оформлення будинку, класу, кафе, офісу або фотозони.
Тип: підвісний декор
Дизайн: відьма
Колір: помаранчевий
Розмір: 30 см
Матеріал: легкий папір/тканина (залежно від моделі)
Призначення: прикраса для Хелловіна, святкових вечірок і фотосесій
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Оранжевый |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Бумага |
| Размеры | |
| Высота | 68 мм |
| Длина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 149 ₴

